2019-05-09 16:28  -  UKS Pogorzanka Pogorzyce

Zapowiedź meczu z Puszczą Niepołomice.

W najbliższą sobotę 11 maja o godzinie 14:30 odbędzie się mecz 17 kolejki w 3 lidze kobiet pomiędzy UKS Pogorzanką Pogorzyce, a Puszczą Niepołomice. Ważna informacja dla kibiców! Spotkanie wyjątkowo zostanie rozegrane na boisku w PŁAZIE. Adres: ul. Janusza Korczaka 25.

Trener Mirosław Kikla będzie dysponował optymalnym składem, ponieważ do kadry wracają zawodniczki nieobecne na ostatnim meczu ligowym. Oczekujemy, że ich "piłkarski głód" gry będzie widoczny na boisku, a w połączeniu z zawodniczkami podbudowanymi wynikiem z Prądniczanka, da jeszcze większą siłę mentalną drużyny i w pełni pokażemy potencjał, który drzemie w zespole. To nie oznacza, że lekceważymy przeciwnika. Mamy świadomość o sile drużyny z Niepołomic, z którą mecze nie należą do łatwych. Puszcza w rundzie wiosennej pokazuje dobrą grę dzięki której zanotowali 2 zwycięstwa, 1 remis i porażkę z liderem.

Sytuacja w tabeli po 16 kolejkach:
  • UKS Pogorzanka Pogorzyce                  6 Miejsce - 27 punktów - Bilans bramkowy 31-35 - Ilość spotkań : 16 - 8 zwycięstw - 3 remisy - 5 porażek.

• MKS Puszcza Niepołomice -               8 miejsce - 21 punktów - Bilans bramkowy 27-26 - Ilość spotkań 15.   6 zwycięstw - 3 remisy - 6 porażek.

Krótkie przypomnienie meczu z rundy jesiennej:

• Puszcza Niepołomice - Pogorzanka Pogorzyce 0:2
    Dysponowaliśmy wąska kadrą (12 zaw. ), lecz drużyna rozegrała jak dotąd najlepszy mecz pod względem taktycznym. Mecz mógł zakończyć się innym wynikiem ze względu na podyktowanie dwóch bardzo kontrowersyjnych karnych dla gospodarzy. Tym razem wygrało powiedzenie :"Oliwa zawsze sprawiedliwa" i 3 pkt pojechały do Pogorzyc.

Liczymy, że tym razem spotkanie będzie stało nie tylko na wysokim poziomie sportowym ale również sedziowskim oraz kibicowskim, by wspólnie stworzyć ciekawe widowisko.

ZAPRASZAMY NA MECZ

Sobota 14:30 - Boisko Płaza!

Do zobaczenia👍