2019-04-29 21:36  -  UKS Pogorzanka Pogorzyce

Nowa strona internetowa.

Niezmiernie miło nam poinformować, że dzięki współpracy z portalem Klubowo24.pl powstała oficjalna strona internetowa UKS Pogorzanki Pogorzyce.

W skrócie przedstawiamy co znajdziecie na stronie:

Zakładka: KLUB

• Dane klubu / kontakt
  • Historia UKS Pogorzanki Pogorzyce
  • Drużyna Wolontariuszy - informacje dotyczące dołączenia do drużyny wolontariuszy klubu.
  • Kluby Partnerskie - Współpracujące z Nami Kluby oraz Akademie.

Zakladka: DRUŻYNY

• Seniorki - Kadra seniorek Pogorzanki.
  • Młodzież - Dziewczyny trenujące w grupach młodzieżowych.
  • Harmonogram treningów - Informacje o miejscu, godzinie treningów dla drużyny seniorskiej oraz grup młodzieżowych.

Zakladka:  ROZGRYWKI - 3 LIGA

• Tabela - Aktualizowana automatycznie dzięki zintegrowaniu z portalem łaczynaspilka.pl
  • WYNIKI I TERMINARZ - Wyniki ligowe pojawiające się na bieżąco oraz terminarz rozgrywek.

Zakładka: KLUB HONOROWEGO KIBICA

• Regulamin i deklaracja : Plik do pobrania z informacjami o nowym projekcie UKSu.
  • Lista Honorowych Kibiców: znajdą się tam osoby, które dołącza do projektu.
  • Darowizna: Instrukcja i link do portalu mojeplatnosci.pl dzięki któremu w łatwy sposób można dokonać wpłaty darowizny na cele statutowe.

Zakładka: Strefa biznesu

• Oferta współpracy: Niedługo pojawi się plik pdf do pobrania z oficjalna oferta współpracy.
  • Partnerzy: Informacje o partnerach naszego klubu.

Zakladka: MEDIA

• Odnośnik do fanpagu fb i profilu na instagramie.
  • Wywiady z zawodniczkami naszego klubu.

Zapraszamy do odwiedzania strony i śledzenia działalności UKSu Pogorzanki Pogorzyce. Strona może ulec minimalnym zmianom(np.grafika top strony). W razie spostrzeżeń prosimy o wiadomość na adres email: uks.pogorzanka@gmail.com