2019-10-25 15:00  -  UKS Pogorzanka Pogorzyce

Zapowiedź meczu z Puszczą

W sobotę o godzinie 12:00 na boisku w Balinie rozegramy mecz 11 kolejki w 3 lidze kobiet.

Będzie to ostatnie spotkanie w roli gospodarza, a zmierzymy się Puszczą Niepołomice. Obydwie drużyny w ostatniej kolejce zagrały poniżej oczekiwań i będą chciały się zrehabilitować. Pantery wygrywając po 1 połowie 0:2, przegrały 4:2 z Bronowianką, a Puszcza nie zdołała pokonać Olimpii Osieczany i zanotowała bezbramkowy remis. Kibice mogą spodziewać się zaciętego pojedynku, gdyż mecze tych drużyn zawsze dostarczają wielu emocji. W poprzednim sezonie Pantery zwyciężyły na wyjeździe 0:2, a spotkanie rewanżowe rozegrane na boisku w Płazie było świetną reklamą kobiecej piłki nożnej. Na początku Puszcza wygrywała 0:1, następnie Pantery odpowiedziały dwoma bramkami, lecz ostatecznie to zawodniczki z Niepołomice przechyliły szale zwycięstwa i mecz zakończył się wynikiem 2:3. Wszystko wskazuje, że drużyny wystąpią w swoich najmocniejszych składach. Zawodniczki z Pogorzyc mogą liczyć na swoich kibiców, którzy zamierzają być 12-zawodnikiem i pomóc Panterą w osiągnięciu zwycięstwa. Warto dodać jak wygląda sytuacja w tabeli. Puszcza zajmuję 4 miejsce z 16 punktami, a Pogorzanka ma 3 pkt mniej, więc stawka jest duża. Warto pojawić się w Balinie. Zapraszamy na boisko przy ulicy Spółdzielców 32. Do zobaczenia!