2019-08-30 08:02  -  UKS Pogorzanka Pogorzyce

Piłkarski hokej

Herb klubu Rysy II Bukowina Tatrz.
Herb klubu UKS Pogorzanka Pogorzyce

Rysy II Bukowina Tatrz.

vs

UKS Pogorzanka Pogorzyce

:

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
92' UKS Pogorzanka Pogorzyce Justyna Wałek
90' UKS Pogorzanka Pogorzyce Michalina Saługa
75' Rysy II Bukowina Tatrz.
70' Rysy II Bukowina Tatrz.
60' Rysy II Bukowina Tatrz.
52' UKS Pogorzanka Pogorzyce Justyna Wałek
47' Rysy II Bukowina Tatrz.
39' UKS Pogorzanka Pogorzyce Justyna Wałek Julia Mędrzyk
37' Rysy II Bukowina Tatrz.
31' UKS Pogorzanka Pogorzyce Karolina Focht
20' UKS Pogorzanka Pogorzyce Julia Mędrzyk
17' Rysy II Bukowina Tatrz.

W 2 kolejce 3 ligi kobiet nasza drużyna seniorek wybrała się w daleką podróż, by zmierzyć się z Rysami II Bukowiną Tatrzańską. Drużyna gospodarzy była wzmocniona kilkoma zawodniczkami pierwszej drużyny, która występuję w 1 lidze. W naszej kadrze zabrakło kilku ważnych zawodniczek, a na dodatek Pani kapitan ze względu na kontuzje musiała usiąść na ławce rezerwowej. Mimo braków w składzie, trenerzy dysponowali 17 zawodniczkami. Niestety mecz rozgrywany był na bocznym boisku, które nie było dobrze przygotowane ( wysoka trawa). Martwił nas fakt, że na mecz 3 ligi przyjechał tylko jeden sędzia, lecz na takie sytuacje nie mamy wpływu.

Mecz rozpoczął się od przewagi naszej drużyny, lecz to gospodynie od 17 minuty prowadziły 1:0 po strzale z dystansu. Już 3 minuty później doprowadziłyśmy do remisu po golu 15-letniej Julki Mędrzyk dla której to pierwsza bramka w seniorskiej piłce. W 31 minucie wyszłyśmy na prowadzenie po debiutanckim golu Karoliny Focht. W 37 minucie strzelamy gola, lecz do swojej bramki. Na szczęście drużyna pozytywnie zareagowała i po składnej, zespołowej akcji  i świetnym dryblingu Julki Mędrzyk gola zdobywa Justyna Wałek, więc na przerwę schodzimy wygrywając 2:3. Drugą połowę lepiej rozpoczęły zawodniczki z Bukowiny, które w 47 minucie zdobyły gola dającego remis. Po 5 minutach ponownie wygrywamy dzięki bramce Justyny Wałek. Po tym golu nastąpiło rozluźnienie w szeregach naszej drużyny z czego skorzystały gospodynie zdobywając 3 bramki. Do końca meczu zostały 3 minuty, a my przegrywałyśmy 6:4 ale nasza drużyna znana jest z walki do samego końca i w 90 minucie kontaktową bramkę zdobywa Michalina Saługa. Był to dla Michasi pierwszy gol w oficjalnych meczach. Sędzia pomimo 7 zmian doliczył tylko 2 minuty i właśnie w ostatniej minucie meczu bramkę na wagę remisu zdobywa Justyna Wałek!! Ostatecznie cieszymy się z 1 punktu, lecz sposób w jaki tracimy bramki daje nam sporo do myślenia, a czasu nie ma zbyt wiele, bo już w sobotę gramy następny mecz. O 11:00 zmierzymy się w na boisku w Balinie z Burzą Roczyny. Liczymy na wsparcie kibiców! Zapraszamy!

Dane meczowe:

Data rozgrywek: