2019-08-05 09:51  -  UKS Pogorzanka Pogorzyce

Krótki raport + Sparing z Brzezinką

Za nami kolejny mikrocykl treningowy, zakończony w niedzielę sparingiem z beniaminkiem 2 ligi Iskrą Brzezinka. Cały cykl składał się z treningów indywidualnych oraz zespołowych. Zajęcia indywidualne odbyły się na boisku w Chełmku. Zawodniczki podzielone na małe grupy ćwiczyły rano w poniedziałek, wtorek oraz piątek pod okiem Trenera Mirosława. Natomiast popołudniami miały miejsce 3 jednostki zespołowe w Balinie, które przeprowadził duet trenerski Kiklów. Szkoleniowcy są bardzo zadowoleni z frekwencji oraz wykonanej pracy, lecz najlepszą weryfikacja postępów był mecz. Dla naszej drużyny to drugi sparing podczas przygotowań. W pierwszym pokonaliśmy drużynę Cracovii. Tym razem nie udało się wygrać, gdyż Iskra Brzezinka zwyciężyła 2:1, lecz Pantery pokazały się z bardzo dobrej strony na tle wyżej notowanego rywala. Ozdobą meczu był gol Michaliny Saługi, która popisała się pięknym strzałem zza pola karnego, po bardzo dobrym podaniu Sandry Chechelskiej. Szczegóły przebiegu spotkania zostawimy dla siebie. Teraz czas na dalszą pracę aby w najbliższym sezonie Pantery ukazały swoje najlepsze oblicze. Pozdrawiamy!