2019-07-23 14:00  -  UKS Pogorzanka Pogorzyce

Początek przygotowań do sezonu 19/20

Drużyna seniorek UKS Pogorzanki Pogorzyce we wtorek 16 lipca rozpoczęła przygotowania do rozgrywek 3 ligi. W ubiegłym tygodniu odbyły się dwie jednostki treningów zespołowych w Balinie oraz dwa treningi indywidualne w Chełmku. Na zajęciach obecna była testowana zawodniczka z zespołu Czarnych Sosnowiec.

Zawodniczki zgłosiły dokładne daty swoich zaplanowanych wyjazdów wakacyjnych. Sztab szkoleniowy przygotował całej drużynie rozpiski biegowe, by podczas urlopów zawodniczki mogły dbać o swoją dyspozycję na zbliżający się sezon. W najbliższych rozgrywkach zespół Pogorzanki zostanie znacząco wzmocniony. Pierwszych informacji na ten temat można spodziewać się już w najbliższych dniach.

W tym tygodniu trenerzy mają w planie organizować treningi zespołowe oraz indywidualne w różnych miejscowościach. Pod koniec tygodnia rozegrany zostanie również pierwszy sparing w okresie przygotowawczym, w którym zmierzymy się z ekipą Cracovii. 4 sierpnia z kolei Pogorzankę czeka potyczka sparingowa z beniaminkiem 2 ligi, zespołem Iskry Brzezinka.