2019-05-23 12:14  -  UKS Pogorzanka Pogorzyce

:

0

18' Tuchovia Tuchów
12' Tuchovia Tuchów

W minioną niedzielę UKS Pogorzanka Pogorzyce rywalizowała w meczu wyjazdowym z Tuchovią Tuchów. Źle weszliśmy w mecz i już w 12 minucie przegrywaliśmy 1:0. Zespół nie potrafił zareagować na straconą bramkę i w 18 minucie było 2:0. W pierwszej połowie nie stworzyliśmy wielu dogodnych sytuacji. Jedyne strzały Alicji Banaś, Justyny Wałek oraz Anny Staszczak mogły zagrozić bramce gospodarzy. W drugiej połowie nasza drużyna prezentowała się lepiej i przejęła inicjatywę. Niestety nie udało się wykorzystać stuprocentowych sytuacji. Najpierw Magda Kasperek powinna zdobyć bramkę po strzale głową, lecz piłka przeszła obok słupka, a następnie Anna Staszczak nie wykorzystała sytuacji sam na sam. Warto zaznaczyć, że w naszej drużynie szansę debiutu otrzymała Michalina Saługa (r. 2005). Chcemy pogratulować zasłużonego zwycięstwa drużynie z Tuchowa i życzyć powodzenia w następnych spotkaniach. Bierzemy się do pracy, bo już w sobotę kolejny mecz w którym zmierzymy się z Bronowianką Kraków, który odbędzie się na boisku w Zagórzu o godzinie 14.

2019-05-19 16:00